Tweets

FK Vardar @FKVardar Follow Најверни! Нека знаат добро сите, најјаки се Комитите! пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow https://t.co/3p2AbAavry пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow RT : Есенски Шампиони 1/2 ☑️ https://t.co/8gCYCACl3k пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow RT : Позитива на денот. е есенски првак. Ваква хемија помеѓу играчи и навивачи нема секој клуб.… https://t.co/FRw9nLRmnE пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Cujo sliding through Pandev's defence like: https://t.co/x6K5OsCo8q пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Their defence is terrified! пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow „Црвено-црната“ фурија триумфално во Струмица за есенска титула на Вардар! https://t.co/dgWAR3YUR2 пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Ајдеееееееееееееееее. Cujo again ladies and gentlemen! https://t.co/e8Rogv5Ulw пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ГОООООООООООООООООООООЛ!!!!! Cujo's on fire!!! пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow RT : 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴 ⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫ 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴 ⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫ 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴 ⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫ https://t.co/OhgXDrTgv2 пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Првите 11-мина за денешниот дуел против Академија Пандев. 📺 МТВ 1 https://t.co/dNElfJEoyW пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Очекуваме со нетрпение. 🌴🌲🌳🌎 пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Секако дека да. ФК Вардар во изминатите години покажа дека е општествено одговорен клуб. пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Утре, недела 01.12.2019, со почеток во 13:00, на стадионот Младост во Струмица, во рамките на 17-то коло од 1 МФЛ В… https://t.co/HSLefJNydT пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Точно. Вардар ја заврши таа сезона на прво место играше ЛШ против Порто. После одлука на некој… https://t.co/qmowzNz7dN пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Википедиа. ОК. пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Прочитај убаво на кого се одземени бодови таа сезона поради местење во претходната сезона! Не само колку да се напише нешто! пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Кои се тие факти? пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Овие играчишта не признавале студ! пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Шампиони на Југославија 1986/87 https://t.co/PPus7WEl75 пред 2 months 3 недели Reply Retweet Favorite

Pages