Tweets

FK Vardar @FKVardar Follow Младинскиот репрезентативец пред утрешното дерби во Велес https://t.co/8yEpBPtyNs пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Два домашни меча во Ѓорче Петров и едно гостување кај Шкупи https://t.co/79L1BKV0uO пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Глигоров: Шансата ја пропуштивме на првиот натпревар https://t.co/Kluw091INc пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Јакимовски судеше и на првото сезонско дерби на кое победи Вардар со 2-1 https://t.co/g2xsdiADNs пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow На денешен ден https://t.co/6joeOjPb17 пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Вардар - Шкендија 1:2 https://t.co/2z7Y4x3hHo пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Статистика од денешниот меч со Шкендија https://t.co/eiIXRv2sph пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Љамчевски: Сѐ ќе беше подруго ако дадевме гол во првото полувреме https://t.co/0F9ziRWjlE пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Втор пораз за елиминација во четвртфиналето https://t.co/wCtCbOmvjA пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Крај на натпреварот Вардар - Шкендија 1-2 Вардар е елиминиран во четвртфиналето на Купот https://t.co/xOAPavdkWZ пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Вардар - Шкендија 1-2 Стрелец: Кировски во 82 минута пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Трета замена во составот на Вардар Петар Петковски влегува на местото на Ацо Стојков во 66 минута пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ГОООООЛЛ Вардар израмнува на 1-1 Стрелец на голот Немања Мијушковиќ во 60 минута пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Двојна замена на стартот на второто полувреме за Вардар Артак Дашјан на место Никола Глигоров Хофханес... https://t.co/k5fXanqR75 пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Крај на првото полувреме Вардар - Шкендија 0-1 пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Вардар - Шкендија 0-1 Стрелец: Жуниор во 43 минута пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Линк за следење на денешниот меч со Шкендија https://t.co/scH37pkrKv пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Составот за денешниот реванш со Шкендија во Ѓорче Петров (13 часот) https://t.co/3m4wNZFypQ пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow На денешен ден пред 63 години https://t.co/CwURrO98DO пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow СИТЕ ВО ЃОРЧЕ!!! На Вардар денеска сте му најпотребни. Играчите имаат голем предизвик, а полесно е кога трибините... https://t.co/mbieWmennb пред 4 years 1 недела Reply Retweet Favorite

Pages