Tweets

FK Vardar @FKVardar Follow По комплетирање на 19то коло од 1 МФЛ, непроменето на врвот на табелата, каде Вардар ја задржа предноста од +8 во о… https://t.co/QZJvuKpmno пред 6 дена 4 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Логото... https://t.co/Kz0nXhJhvI пред 6 дена 4 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow „Лавовите“ скротени на Градски за нови 3 бода за Вардар! Велес, следна станица. Ајде титану! https://t.co/Ekk1TQHhSe пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Гооооооооол! Матеј Цветаноски за 3:0. Ајде титану! пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Гоооооооооооол! Џемо за 2:0. Ајде титану! пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow https://t.co/nlOROlaoIj пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Гоооооооооооол! Леовигилдо! пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Составот со кој денес ќе се спротивставиме на . https://t.co/TczFRjgYSV пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ❤️🖤 🅱️ https://t.co/sJdDaTfN2M пред 1 недела 1 ден Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Табелата во 1 МФЛ пред утрешното прво пролетно коло. https://t.co/uYGf3xZnGm пред 1 недела 2 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Добредојдовте Стружани! пред 1 недела 2 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Во сабота, 15.02.2020, со натпреварите од 19-то коло, стартува пролетната полусезона од 1 МФЛ. Вардар ја пречекува… https://t.co/RZGvKAuhlx пред 1 недела 2 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow RT : Одлична панк песна на навивачите на Вардар познатите КОМИТИ. Браво Момци прекрасна песна!!! убаво е нешто ново да с… https://t.co/GGg7pxjIkO пред 1 недела 4 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ❗️ ❗️ ❗️ НОВА И ФИНАЛНА ПРОМЕНА ❗️ ❗️ ❗️ Натпреварот со Работнички е вратен во февруари! ✅ во својот календар, Вар… https://t.co/uVyUksSCCM пред 1 недела 4 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ❗️ ❗️ ❗️ ПРОМЕНА ❗️ ❗️ ❗️ Натпреварот против Работнички е одложен! ✅ во својот календар, Вардар игра! 👇❤️🖤… https://t.co/cemove65s3 пред 1 недела 4 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow https://t.co/E4p0MvXD8h пред 1 недела 5 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Од лево на десно: Цинциевски, Христовски, Балевски, Петровски, Јаневски, Давидовски, Георгиевски, Андоновски, Кокин… https://t.co/zNOKlKYqiw пред 1 недела 6 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow https://t.co/wmXuxvPyn4 пред 1 недела 6 дена Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow утре го игра последниот пријателски натпревар пред продолжување на втората полусезона од 1 МФЛ. Противни… https://t.co/87pErLo80m пред 2 недели 21 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Фудбалерите од првиот тим на Вардар претпладнево за време на нивниот редовен тренинг во Тренинг Кампот на ФК Вардар… https://t.co/C7zDfsvML2 пред 2 недели 2 дена Reply Retweet Favorite

Pages