Tweets

FK Vardar @FKVardar Follow Иако на полувреме имаше водство со резултат 1:0, Вардар со пораз од ги стартуваше подготовките во Анталија.… https://t.co/i0AlHw8d7s пред 16 часа 6 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Крај на првото полувреме. Вардар води со резултат 1:0. пред 17 часа 9 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow 12' - Гол за Вардар. Дарко Мицевски по одлично изведената контра го совладува Посавец. 1-0 | пред 17 часа 43 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Составот на нашиот денешен противник. https://t.co/c4iQuxjhZo пред 17 часа 49 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Составот за денешниот пријателски дуел против . 📺👉 https://t.co/cQgDqEO0pb https://t.co/z9TfFKmja2 пред 18 часа 39 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Денес во Анталија се игра првиот пријателски натпревар од зимските подготовки, против хрватски . Пренос од н… https://t.co/NTbKGJKC82 пред 22 часа 35 минути Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow ФК Вардар му го честита роденденот на Џемаил Иниши, со најискрени желби за многу успеси и освоени титули како член… https://t.co/Qau7Am9iFR пред 2 дена 14 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Under the watchful eye of the Boss! https://t.co/rjaMPhDZj9 пред 2 дена 15 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Втор ден од подговотвките во Анталија, каде „црвено-црните“ работат во полн ритам. 👉 https://t.co/SEqSjbweja https://t.co/xfcUUD5MuE пред 3 дена 17 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Втор ден од зимските подготовки во Анталија. https://t.co/B6w9pTC0Af пред 3 дена 22 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Goalkeeper training. https://t.co/HQVXWArt1O пред 4 дена 18 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Одржан првиот тренинг во Анталија. https://t.co/bTVjxvhnyC пред 4 дена 21 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Утринско истегнување во . https://t.co/9usDia9orU пред 4 дена 23 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Нашата експедиција, првите 10 дена од подготовките во Анталија ќе отседне во прекрасниот .… https://t.co/5OBxgauV4F пред 5 дена 20 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow https://t.co/8TThRcPkKZ пред 5 дена 21 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Off to Antalya. https://t.co/8v7LSXz1FH пред 5 дена 22 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Овде се сликани пред дуелот со тогаш актуелниот европски првак Порто. пред 6 дена 13 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow RT : Вардар 1986/87. Годината во која Вардар стана првак на Југославија. Можеби најдобрата генерација излезена од еден м… https://t.co/96zy5a9LHy пред 6 дена 13 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Познати се противниците на Вардар за време на погдотовките во Анталија. 20.01. - 23.01. - 26.0… https://t.co/dWzKK0onD9 пред 1 недела 18 часа Reply Retweet Favorite
FK Vardar @FKVardar Follow Вардарци од денеска во погон. 👉 https://t.co/GOWhnSeF4F https://t.co/JujoUJtZuL пред 1 недела 4 дена Reply Retweet Favorite

Pages