Тренер

Сашо Тодоровски

Роден: 
30.6.1964
Биографија 

Фудбалска кариера: Вардар, Пирин Благоевград (Бугарија),  Осогово, Силекс, Македонија ЃП, Победа Прилеп и ФК Куманово.

Тренерска кариера: Шеф на стручниот штаб на Еуромилк ГЛ и во младинските школи на Вардар.