Одиграни натпревари

Датум Време Екипи Резултат
31.5.2017 16:30 ФК ВАРДАР : ФК СИЛЕКС 0:0
28.5.2017 16:30 ФК ПЕЛИСТЕР : ФК ВАРДАР 2:3
21.5.2017 16:30 ФК ВАРДАР : ФК РЕНОВА 2:0
14.5.2017 16:30 ФК РАБОТНИЧКИ : ФК ВАРДАР 2:2
7.5.2017 16:30 ФК ВАРДАР : ФК МАКЕДОНИЈА 6:0
3.5.2017 16:00 ФК БРЕГАЛНИЦА : ФК ВАРДАР 3:3
30.4.2017 16:00 ФК ВАРДАР : ФК ПОБЕДА 4:0
26.4.2017 16:00 ФК ШКЕНДИЈА : ФК ВАРДАР 3:1
23.4.2017 16:00 ФК ШКУПИ : ФК ВАРДАР 0:2
15.4.2017 16:00 ФК СИЛЕКС : ФК ВАРДАР 0:1

Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Вардар36258375:2483
2Шкендија362010671:3970
3Работнички3614121049:4154
4Пелистер3614101244:3552
5Ренова3613131042:3752
6Силекс3611141141:4347
7Победа3610111534:5041
8Шкупи368131527:3937
9Брегалница364122039:6924
10Македонија Ѓ.П.364112135:8023