Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Шкендија36247580:2979
2Вардар361713645:2364
3Ак Пандев361771245:3558
4Шкупи361391440:4248
5Македонија ЃП3612111345:5047
6Ренова3612111353:4947
7Работнички361371643:4946
8Силекс3611111427:3944
9Беласица369111637Ч4938
10Победа36652526:7623

Низ годините