Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Вардар20126232:1242
2Шкендија2095632:1432
3Силекс2094722:2031
4Македонија ЃП2078523:2129
5Ак. Пандев2076720:1827
6Шкупи2067723:2325
7Струга Т.Л.2066818:2524
8Ренова20641019:3122
9Работнички20631119:2921
10Борец20551014:2920

Низ годините

@FK Vardar Tweets

https://t.co/n3qSEH45Kg
пред 10 часа 52 минути
Браво адми! https://t.co/OF9mFxSIgo
пред 12 часа 26 минути
https://t.co/mShH1adlL5
пред 12 часа 32 минути
Тројца "Вардарци" го тимот на колото според , , и . https://t.co/wAdHN1gxaD
пред 1 ден 3 часа
🎂🎂🎉🎉🎁🎀 https://t.co/U1Z4UZGuot
пред 1 ден 12 часа
Комити, Војводи, Чкембари, Мајмуни и многу други навивачки групи се обединија и порачаа: „Се арчиме за Македонија!“… https://t.co/8MXWdJXE7u
пред 2 дена 39 минути
That monday feeling... https://t.co/k2fc0PgDoB
пред 2 дена 8 часа
Вардар со +10 по комплетирање на 20-то коло од 1 МФЛ. Ајде титану! https://t.co/Qjesj57Rts
пред 2 дена 9 часа
Kомбинираните состави од легенди на и на турнирот на - „Во чест на отсутните“. Ни… https://t.co/FBuxdy9fcu
пред 3 дена 1 час
https://t.co/BxH6zsXw1m
пред 3 дена 3 часа