ФК ВАРДАР
2:0
ФК РЕНОВА
недела, 3 ноември 2019 - 13:30
Domestic League

@FK Vardar Tweets

  • Слога Југомагнат.
    пред 2 часа 27 минути
  • Шефе, денеска е твојот ден! Нека те следат само убави моменти, а ние ти посакуваме здравје, среќа и многу успеси на… https://t.co/jlTgZxbZlL
    пред 11 часа 12 минути
  • Криво им е, ама џабе, пак ќе заврши прв на листа!
    пред 11 часа 30 минути