Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Вардар1393119:430
2Ак. Пандев1374215:425
3Шкендија1353515:718
4Шкупи1346314:1118
5Силекс1360714:1618
6Македонија ЃП1345413:1317
7Струга ТЛ1343611:1715
8Ренова1342710:1814
9Борец1342710:2214
10Работнички133289:1811

@FK Vardar Tweets

  • Слога Југомагнат.
    пред 1 час 29 минути
  • Шефе, денеска е твојот ден! Нека те следат само убави моменти, а ние ти посакуваме здравје, среќа и многу успеси на… https://t.co/jlTgZxbZlL
    пред 10 часа 14 минути
  • Криво им е, ама џабе, пак ќе заврши прв на листа!
    пред 10 часа 32 минути