Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Шкендија1494132:1331
2Вардар1484218:928
3Ак. Пандев1471616:1222
4Ренова1454516:1619
5Победа1452713:1517
6Работнички1452718:2417
7Македонија ЃП1444616:1816
8Шкупи1443710:1615
9Силекс1435610:1614
10Беласица1435611:2114