Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Шкендија18124242:1440
2Вардар18105322:1035
3Ак. Пандев1893620:1430
4Работнички1882826:2826
5Шкупи1865716:1923
6Македонија ЃП1856722:2621
7Ренова1856719:2421
8Силекс1846812:2318
9Победа18521114:2417
10Беласица1845915:2617

Низ годините