Домашно првенство

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Шкендија28196359:1963
2Вардар28149530:1751
3Ак Пандев27145832:2147
4Работнички281161136:3939
5Ренова28991034:3536
6Шкупи281061227:2936
7Македонија ЃП28811933:3735
8Силекс286101219:3528
9Беласица28591423:3924
10Победа27551720:4220