Domestic League

Поз.ЕкипаPWDLDP
1Вардар20126232:1242
2Шкендија2095632:1432
3Силекс2094722:2031
4Македонија ЃП2078523:2129
5Ак. Пандев2076720:1827
6Шкупи2067723:2325
7Струга Т.Л.2066818:2524
8Ренова20641019:3122
9Работнички20631119:2921
10Борец20551014:2920

Vardar TV

VARDARFANSHOP.COM

@FK Vardar Tweets

Браво адми! https://t.co/OF9mFxSIgo
12 hours 39 min ago
Тројца "Вардарци" го тимот на колото според , , и . https://t.co/wAdHN1gxaD
1 day 3 hours ago
🎂🎂🎉🎉🎁🎀 https://t.co/U1Z4UZGuot
1 day 12 hours ago
Комити, Војводи, Чкембари, Мајмуни и многу други навивачки групи се обединија и порачаа: „Се арчиме за Македонија!“… https://t.co/8MXWdJXE7u
2 days 52 min ago
That monday feeling... https://t.co/k2fc0PgDoB
2 days 8 hours ago
Вардар со +10 по комплетирање на 20-то коло од 1 МФЛ. Ајде титану! https://t.co/Qjesj57Rts
2 days 9 hours ago
Kомбинираните состави од легенди на и на турнирот на - „Во чест на отсутните“. Ни… https://t.co/FBuxdy9fcu
3 days 1 hour ago